Vahetage oma segistid välja ise – see on lihtne!

Animation (Youtube)

Damixa on leiutanud spetsiaalse aluse, mis võimaldab segisti uue disainiga mudeli vastu välja vahetada kõigest 20 sekundiga.    

Tavaliselt asendati sanitaarseadmeid ainult siis, kui terve köögi või vannitoa sisustus uue vastu välja vahetati. Tänapäeval soovivad tarbijad, et neil oleks võimalik oma köögi või vannitoa sanitaarseadmeid välja vahetada palju sagedamini. Segistid on muutunud sisekujunduse osaks ning käterättide ja dušikardinate välja vahetamisel soovime mõnikord muuta ka oma segistite disaini. “Me oleme Damixa segistite väljavahetamise muutnud äärmiselt lihtsaks, võttes kasutusele spetsiaalse X-change ühenduse. Selle paigaldamisel saate Damixa segistid välja vahetada kõigest 20 sekundiga kasutades ainult kuuskantvõtit," selgitab tegevdirektor Lars Bladt.

Palju valikuvõimalusi

Mood muutub – ning sealhulgas ka segisti disain. Seega on Damixa avanud terve võimaluste maailma oma klientidele. Tänu X-change ühendusele saab segisti lihtsalt täiesti teist stiili mudeli vastu välja vahetada. Peale selle saab Damixa segisti tarvikuid ka "ümber kujundada". Näiteks auhinnatud segistite seeria Arc võib muuta oma välimust. Arc seeria segistid on saadaval punaste või valgete otsikutega tilale ja kangile. Muutke segisti otsikute värvi ja segisti saab hoopiski teistsuguse välimuse.

 “Me tahame anda oma klientidele palju valikuid, et võimaldada neil vahetada oma segisteid vastavalt kodu dekoorile. See kehtib nii õige disaini kui  funktsionaalsuse pakkumise kohta. Peale selle võite alati arvestada Damixa tipptasemel kvaliteediga," selgitab Lars Bladt.