Tootmisest välja jäetud tooted

Aastate jooksul on Damixa loonud palju erinevaid tooteid. Me toome regulaarselt turule uusi sarju ja mudeleid, see aga tähendab, et mõningate toodete tootmine lõpetatakse.

Meie tooted on valmistatud nii, et need peaksid vastu palju aastaid, seega saab tootmisest välja jäetud toodete varuosi endiselt kasutada.

Selle veebilehe vasakpoolses servas olevas menüüs kuvatakse ainult need mudelid, mida praegu toodetakse. Seega niisugust toodet, mida enam ei valmistata, te valikute „Köök” ja „Vannituba” alt ei leia. Vanemate mudelite leidmiseks peate kasutama esilehel olevat otsingukasti. Siin saate te otsingu teostada Damixa 5-kohalise tootenumbri abil. Kui meie andmebaasis on otsitava toote kohta info olemas, ilmub tulemus otsingukastist paremal olevale väljale. Tulemust klõpsates suunatakse teid lehele, kust leiate vajaliku teabe.

Võimaluse korral esitatakse tootmisest välja jäetud mudelite kohta alljärgnev teave:

- toote pilt
- mõõtjoonis
- aruosade joonis

Kui te otsitavat toodet ei leia, võtke julgesti meiega ühendust. Siis otsime puuduva info võimaluse korral teie jaoks ise üles ning riputame selle veebilehele edasiseks kasutamisek.