Omadused

Vaadates Damixa tooteid, peate keskenduma ainult nende välimusele ja disainile vastavalt teie enda eelistusele. Olenemata tootest, mille valite, võite olla kindel, et see on tippkvaliteediga nii funktsioneerimise, kasutamise kui omaduste seisukohalt. Samal ajal võite nautida laia valikut innovaatilisi funktsioone ja valikuvõimalusi, mille te Damixaga saate. Allpool võite nende kohta üksikasjalikumalt lugeda.

 

Vee sääst

Säästke vett säästufunktsiooniga...

Vett säästev funktsioon, mida aktiveeritakse ja reguleeritakse keraamilis tööorgani küljes paikneva väikese kruviga. See võimaldab säästa 25-30% teie tavalisest veekasutusest, mis on kasulik nii teile kui ka keskkonnale.

See duššidel paiknev sümbol näitab eelnevalt seadistatud voolupiirangut. Vajaduse korral võite selle piirangu eemaldada.

 

 

Väljatõmmatav pihustiotsik

Paindlikkus!

Paindühendus võimaldab pihustusotsiku tõmmata kuni 40 cm ulatuses välja oma fikseeritud asendist. See hõlbustab teil valamu puhastamist ja nõude pesemist. Pärast kasutamist libiseb voolik tagasi oma kohale, kasutades lihtsat vasturaskuse süsteemi.

 

Suur vooluhulk

Kuni 40 liitrit 60 sekundiga!

Suure vooluhulgaga segisti täidab teie vanni kiiresti. Erikonstruktsiooniga tööorgan võimaldab vee hulka kuni 40 liitrit minut.

 

 

Pihustamisvõimalused

Palju valikuvõimalusi!

Ikoon näitab, kas käsidušil on 1, 2, 3 või 5 pihustamisvõimalust.

 

Põletuskaitse

Ohutu väikestele sõrmedele!

Kui see funktsioon on paigaldamise ajal aktiveeritud (vajaduse korral), siis on segisti kangi liikumine piiratud, mis aitab vältida juhuslikku ainult kuuma vee valimist. Selle sümboliga varustatud segistid ja termostaatsegistid suurendavad ohutust ja tagavad täiendava kaitse.

 

 

Rub Clean

Katlakivi lihtne eemaldamine

Tänu funktsioonile "Rub Clean" saate katlakivi hõlpsalt oma tootelt eemaldada ilma seda lahti monteerimata ja kemikaale kasutamata. - Lihtsalt hõõruge sõrmega elastset kummipinda oma dušiotsikul ja aeraatoril ning katlakivi kaob.

 

Külm start

Säästke sooja vett

Kui kang seatakse lähteasendisse, annab segisti ainult külma vett. See tähendab väiksemat sooja vee kulu ja seeläbi ka energia säästmist.


 

Eco-klõps

Säästa vett!

Vee säästmiseks loodud mehhanism. Segisti avamisel tunnete väikest takistust ning veevool ei ole maksimaalse survega ( 50% ). Jätkates avamist ületades takistuse, avaneb segisti täies ulatuses. Vajadusel saate selle funktsiooni ka eemaldada ( mitte termostaatsegistitel).