Auhinnad

Disainiauhinnad

Damixa elegantne disain on võitnud mitu rahvusvahelist auhinda

Disainiauhinnad

Red Dot disainiauhind

Damixa on võitnud maailma prestiižikama Red Dot disainiauhinna lausa 11 korral. Red Dot auhinna nimel võistlevad tuhanded tooted igal aastal. On suur au olla maailma hinnatumate disaintoodete seas esindatud Red Dot muuseumis.


Damixa on varasemalt auhinna võitnud Merkur, Arc ning G-Type seeriate eest. Aastal 2011 võitsime auhinna ka Clover valamusegisti ning aastal 2012 Clover Easy eest. Viimasel kahel aastal on auhinna saanud ka A-Pex valamusegisti ning Fern kõrge tilaga köögisegisti. Käesoleval aastal auhinnati Red Dot´i vääriliseks Traditioni väljatõmmatav köögisegisti, Slate Pro miniprofi köögisegisti nind A-Pex dušikomplekt.

 

IF tootedisainiauhind


IF tootedisainiauhinna on Damixa võitnud kahel korral, see on ihaldatud tunnustuseks kõigile disainiettevõtetele. Damixa on selle auhinna võitnud seeriate Arc ja Illusion eest.


„IF tootedisainiauhind on üks maailma tähtsamaid disainiauhindu ning see antakse ettevõtetele, kes ilmutavad oma tootedisainis erilist uuenduslikkust. Igal aastal hindab Hannoveri näituste keskusesse kokku tulnud rahvusvaheliste ekspertide kogu rohkem kui 200 toodet enam kui 35 riigist. Parim saab IF märgise ning ühes sellega koha maailma enim hinnatud disainiettevõtete hulgas,” selgitab  Ole Sander, tootemargi- ja turundusdirektor.

Ta rõhutab, et nende rahvusvaheliste auhindadega kaasnev tunnustus on oluline nii Damixale kui ka teistele ettevõtetele, kes peavad tippdisaini alal ägedat võitlust. „Rahvusvahelised auhinnad tugevdavad meie kuvandit rahvusvahelise suunitlusega ettevõttena ja viivad Taani disaini laia maailma. Samal ajal annavad need kinnituse, et funktsionaalsus ja kvaliteet on väga kõrgel tasemel,” ütleb Ole Sander.

 

Interior Innovation Design Award


 
German Design Award antakse välja unikaalsete disaini trendide presenteerimiseks ning tunnustamiseks. Tegemist on konkursiga, mis puudutab kogu disaini valdkonda.
 
Rahvusvaheline auhind auntakse kõrgekvaliteedilistele toodetele ja projektidele toote ning kommunikatsiooni disainile, disaineritele ning uutele tulijatele. Osaleda saavad nii Saksamaal kui ka rahvusvahelisel areenil tegevad.
 
Damixa võitis mainitud auhinna aastal 2015 A-pex valamusegisti eest.